Vonné esence pro vířivky PWS Frosty Australia 250 ml

Vonná esence Frosty Australia pro vířivky a whirpooly kombinuje ledovou mátu s očistnou chladivou silou eukalyptu a tea tree do mrazivé kompozice.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 581
310 Kč / ks 256,20 Kč bez DPH
Vonné esence pro vířivky PWS Frosty Australia 250 ml
Vonné esence pro vířivky PWS Frosty Australia 250 ml
Novinka
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA

Název přípravku: PWS Frosty Australia

PWS Frosty Australia

Popis vonné esence:

Kombinace mátových silic s kořeněnou vůní eukalyptu a tea tree se vyznačuje trojnásobnou chladivou silou a spolehlivým zklidňujícím účinkem na tělo i mysl. Mátu jako rostlinu není třeba příliš představovat, je dobře známá i z českých luhů a hájů a každý se s ní už jistě setkal, ať už ve formě bylinného čaje, cukrovinek či časté přísady výrobků kosmetického průmyslu. Mátové silice posilují dýchání, blahodárně působí při rýmě a nachlazení a díky zklidňujícímu účinku odplavují únavu. Eukalyptus se vyznačuje silným antiseptickým účinkem, podporuje dýchání a uvolňuje dýchací cesty. Jeho silice jsou oblíbeným prostředkem, používaným pro celkové uvolnění organismu a jeho zklidnění po zátěži. Už pár kapek eukalyptového oleje uvolňuje mysl a mírní duševní únavu. Eukalyptu jsou přisuzovány očistné schopnosti v tom smyslu, že dokáže projasnit a uvolnit atmosféru a usnadnit komunikaci. Domovinou eukalyptu je Austrálie. Ze stejného kontinentu pochází i kajeput, z jehož listů se získává aromatický olej, známý pod názvem tea tree. Aromaterapeutické účinky tea tree oleje jsou obecně známé – podobně jako eukalyptus uvolňuje dýchací cesty a díky antibakteriálnímu a antifungicidnímu působení je oblíbeným pomocníkem při nachlazení. 

Dávkování:

1 až 3 ml do 1 000 l vody. Dávkování je individuální dle složení vody a intenzity prožitku.

Obecně o aromaterapii

Používání vonných esencí převážně v olejovém nebo lihovém základu má mezi metodami alternativní medicíny dlouholetou tradici. Už ve staré Číně a ostatních starověkých civilizacích byly vonné oleje používány k léčbě nebo mírnění obtíží mnohých chorob. Na počátku 20. století nastal rozkvět aromaterapie v podobě, jaké ji známe dnes. Vonné esence byly s úspěchem využívány v inhalačních procedurách, kde díky antiseptickému působení slavily úspěchy a pacientům přinášely úlevu.

Blahodárné působení vonných esencí se dnes využívá i ve vířivých vanách či whirlpool vanách, kde se jejich pozitivní účinky spojují s příjemným prožitkem z teplé koupele a případně jemné masáže proudem vzduchu nebo vody. Příznivému vlivu vonných esencí na tělo i duši člověka se využívá rovněž při aromaterapii v saunách a dalších lázeňských relaxačních procedurách.

Volba dávky vonné esence je velice důležitá, neboť vůně vonné esence by neměla být příliš intenzivní. Pak může dojít k otupení čichového vjemu a může se paradoxně stát, že vyšší dávku vonné esence už nebudete schopni vnímat. Doporučujeme dávkovat vonnou esenci postupně v malých množstvích do úrovně intenzity vonného prožitku, který budete vnímat jako příjemný. Každý člověk má jiné prahové vnímání vůní, které je navíc vždy závislé na momentálním zdravotním stavu, únavě či stresu, a proto nelze obecně stanovit univerzální velikost dávky vonné esence, která by vyhovovala každému.  

Je nutné mít na paměti, že i když nám vonné esence prostřednictvím aromaterapeutického působení ve vířivce či whirpoolu přinášejí momentální úlevu a prohlubují náš odpočinek, nejedná se o lék. V případě výskytu jakýchkoliv zdravotních obtíží se poraďte se svým lékařem o vhodnosti pobytu ve vířivé vaně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné esence do vířivky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Vonné esence pro vířivky PWS Mandarinka 1000 ml
Novinka
936 Kč

Vonné esence pro vířivky PWS Mandarinka 1000 ml

Kód: 534
Vonné esence pro vířivky PWS Spirit of Australia 20 ml
Novinka
101 Kč

Vonná esence Spirit of Australia pro vířivky a whirlpooly zchladí ledovým dechem máty s kořeněnými tóny eukalyptové silice Vaši duši a odplaví neklid

Kód: 585
Vonné esence pro vířivky PWS Jahoda 1000 ml
Novinka
936 Kč

Vonné esence pro vířivky PWS Jahoda 1000 ml

Kód: 261