O nás

Jsme specialisty ve svém oboru, který se zaměřuje na péči o vodu nejen v bazénech. Své znalosti a dovednosti máme podložené tradicí rodinné firmy, absolutoriem vysokoškolského oboru čistírenských a vodárenských technologií a soustavným vzděláváním se v problematice vody. Na našem e-shopu si můžete vybrat z nepřeberného množství přípravků bazénové chemie vlastní výroby. Tyto přípravky jsou na českém trhu již několik let a jsou vyráběny pouze z těch nejlepších evropských surovin, jejichž původ garantujeme. Díky nejmodernějším postupům výroby je výsledná cena produktu srovnatelná s přípravky velkých hráčů na trhu bazénové chemie v České republice, jejichž výchozí suroviny ale pocházejí z čínské produkce. Kvalita výchozích surovin podstatným způsobem ovlivňuje finální podobu výrobku. Některé parametry hotového přípravku bazénové chemie si ale může každý zákazník ověřit sám, aniž by disponoval analytickou laboratoří. Jedná se zejména o homogenní vzhled výrobku, absence viditelných nečistot, nežádoucího zákalu a především – u tabletových přípravků – pevnost a kompaktnost tablety, bezprašnost, absence nežádoucích cizorodých pachů a stejnorodá struktura u všech tablet jednoho druhu. Všechny tyto parametry naše výrobky, díky pečlivě ověřeným a přísně kontrolovaným výrobním postupům, mají. Naše výrobky jsou v průběhu výrobního procesu testovány a pravidelně kontrolovány v analytické laboratoři, což zaručuje vysokou kvalitu výsledného produktu a udržení této žádoucí kvality i v dlouhodobém horizontu. Stojíme si za vysokou kvalitou a účinností našich výrobků – protože je sami vyrábíme.

Veškeré zboží, které naleznete v našem e-shopu, máme skladem a okamžitě k dispozici. Díky tomu Vám můžeme nabídnout expedici zboží v den objednání, v případě, že bylo zboží objednáno do 12:00. Po této hodině již nezaručujeme expedici tentýž den (pokud není domluveno jinak).

V případě jakýchkoliv komplikací v průběhu vyřizování Vaší objednávky se Vás pokusíme neprodleně telefonicky kontaktovat. Náš team je připraven Vám plně vyjít vstříc a co nejrychleji vyřešit problém, který vznikl, ať již z jakéhokoliv důvodu. Náš objednávkový i přepravní systém je vysoce spolehlivý, což dokazuje více než 99% spokojených zákazníků. Přesto někdy může nastat situace - chyba v expedici či problém s poškozenou zásilkou – kdy je třeba konkrétní objednávku řešit individuálně. V takovém případě reagujeme co nejrychleji a obratem řešíme vzniklý problém k co největší spokojenosti zákazníka.

Neváhejte se na nás obrátit s jakoukoliv otázkou či problémem z oboru bazénové chemie či provozu Vašeho bazénu. Problematika vody a znalost i ovlivňování procesů, které v ní probíhají, je naše profese, která nás zavazuje poskytovat zákazníkům kvalitní a pravdivé informace a všestrannou pomoc. V případě, že osobní, e-mailová či telefonická podrobná konzultace problému nebude dostačující, disponujeme týmem odborníků, kteří mohou přijet k Vám domů a řešit Váš problém s bazénovou vodou přímo u Vás doma.

Těšíme se na spolupráci s Vámi – našimi zákazníky. Vážíme si toho, že jste si nás vybrali jako své obchodní partnery.