Testovací proužky pro stanovení aktivního kyslíku Pool and Spa Test Strips for O2, 50 ks

Testovací proužky pro stanovení aktivního kyslíku Pool and Spa Test Strips for O2 pro všechny bazény s bezchlorovou úpravou vody
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1797
209 Kč / ks 172,73 Kč bez DPH
Testovací proužky pro stanovení aktivního kyslíku Pool and Spa Test Strips for O2, 50 ks
Testovací proužky pro stanovení aktivního kyslíku Pool and Spa Test Strips for O2, 50 ks
Novinka
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA

Testovací proužky pro stanovení aktivního kyslíku Pool and Spa Test Strips for O2 jsou určeny k rychlému orientačnímu stanovení aktivního kyslíku při bezchlorové úpravě vody pomocí bazénových přípravků na bázi aktivního kyslíku v domácích bazénech či vířivkách.

Balení obsahuje: Testovací proužky z bílé plastové fólie, každý proužek s testovacím čtvercovým polem. Proužky jsou baleny po 5x10ks (celkem tedy 50 ks proužků) v blistru z hliníkové fólie, aby v průběhu celé doby použitelnosti testeru (18 měsíců) byly dodrženy optimální skladovací podmínky a tak měl zákazník po rozbalení jednotlivých blistrů k dispozici testovací proužky na necelé tři měsíce (při předpokladu pravidelné kontroly koncentrace aktivního kyslíku 1x týdně). Balení obsahuje návod a porovnávací stupnici.

Návod k provedení stanovení: Testovací proužek vyjměte z obalu a ponořte do nádoby se vzorkem bazénové vody. Po dokonalém smočení celé testovací plochy proužek vyjměte z vody a držte jej ve vodorovné poloze po dobu 15 sekund. Přebytečnou vodu neodstraňujte. Po uplynutí uvedeného času přiložte testovací proužek k barevné škále a porovnáním shodného zbarvení testované oblasti proužku odečtěte hodnotu koncentrace aktivního kyslíku. Balení skladujte při pokojové teplotě.

Rozsah stanovení: Koncentrace aktivního kyslíku: 0 až 15 mg/l

Poznámka: obrázek je pouze ilustrační, jedná se ale o stejný typ testeru, ale s barevným přechodem od světle šedé po sytou tmavou šedou barvu dle aktuální koncentrace aktivního kyslíku

 

Balení testovacích proužků je distribuováno v plastové dóze nebo jiném plastovém obalu dle aktuálních skladových zásob.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové testery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

PWS (Professional Water System) je značka bazénové chemie, která na našem trhu působí již od roku 2012, za dobu své existence obsahuje veškeré přípravky, které potřebujete k provozování bazénů. Na českém trhu s bazénovou chemií není značka s větším spektrem produktů.

V rámci snahy značky je udržet maximální možnou kvalitu za přijatelných finančních nákladů. Mezi hlavní výhody patří, že značka nabízí pouze otestované a prověřené přípravky. Tedy přípravky, které nejsou vyráběny poskytují skrytou nebezpečnost pro zákazníka, cílem je tedy dodávat přípravky s přijatelným rizikem a maximální účinností s velkým důrazem na surovinovou základnu v rámci EU a USA. Tímto značka PWS značně vybočuje ze zaběhlé tradice dovozů zboží Čínské provenience. Právě toto rozhodnutí může vést k vyšší ceně v porovnání s některými výrobky, rozhodně ale není porovnatelná kvalita.

Podobné produkty

Náhradní náplně k testeru pH a Cl
Novinka
70 Kč

Náhradní náplně k testeru pH a Cl jsou ekonomickým balením pro doplnění činidel ke stávajícímu testeru pro stanovení pH a Cl v bazénové vodě.

Kód: 239
Testovací proužky 5v1(pH/vol.Cl/alkal./brom/tvrd.)
Novinka
180 Kč
Kód: 311084
DPD1 RAPID náhradní tablety na měření koncentrace volného aktivního chloru (10ks)
Novinka
42 Kč

DPD1 RAPID náhradní tablety pro bazénové testery pro stanovení koncentrace volného aktivního chloru v bazénové vodě v praktickém balení po 10 kusech tablet

Kód: 2233