Proužkový tester slanosti vody Test Strips Pool Spa Salt, 10 ks

Proužkový tester slanosti vody Test Strips Pool Spa Salt, 10 ks pro stanovení koncentrace soli v bazénech, vybavených elektrolytickou jednotkou
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 2377
261 Kč / ks 215,70 Kč bez DPH
Proužkový tester slanosti vody Test Strips Pool Spa Salt, 10 ks
Proužkový tester slanosti vody Test Strips Pool Spa Salt, 10 ks
Novinka
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA

Proužkový tester slanosti vody - Test Strips Pool Spa Salt je určen k rychlému orientačnímu stanovení koncentrace soli při úpravě vody těch domácích bazénů, umělých koupališť či whirlpoolů, které mají v technologii zařazenou tzv. salinizační elektrolytickou jednotku („solničku“), generující ze slané bazénové vody volný aktivní chlor. Doporučená koncentrace soli v podobě chloridu sodné odpovídá množství přibližně 5 kg na 1000 l bazénové vody, tedy zhruba půlprocentní hmotnostní koncentraci. Vzhledem k tomu, že testovací proužky slanosti vody Test Strips Pool Spa Salt jsou koncipovány pro anglosaské prostředí, koncentrace soli je uváděna v ppm (parts per milion). Doporučovanému množství 5 kg soli na 1000 l vody odpovídá hodnota na stupnici testeru 5000 ppm.

Balení obsahuje: Testovací proužky z průhledné plastové fólie, každý proužek obsahuje podélné úzké testovací pole hnědé barvy. Proužky jsou baleny po 2x5ks (celkem tedy 10 ks proužků) v blistru z hliníkové fólie, aby v průběhu celé doby použitelnosti testeru (18 měsíců) byly dodrženy optimální skladovací podmínky a tak měl zákazník po rozbalení jednotlivých blistrů k dispozici testovací proužky na necelé tři měsíce (při předpokladu pravidelné kontroly koncentrace soli v bazénové vodě 1x za 14 dní). Balení tvoří polyethylenový zipový sáček, obsahující laminovanou kartičku s návodem a porovnávací stupnicí, 2 blistry z hliníkové folie a sáček se sušícím činidlem.

Návod k provedení stanovení: Testovací proužek vyjměte z obalu a ponořte na dobu 4 minut do nádoby s takovým množstvím vzorku bazénové vody, aby byla ponořena dolní část testovacího proužku v délce 1 cm (viz grafický návod na balení). Po uplynutí uvedeného času přiložte testovací proužek k barevné škále na etiketě balení a porovnáním rozsahu plochy se změnou zbarvení z původní hnědé na zelenohnědou odečtěte hodnotu koncentrace soli v bazénové vodě. Po každém použití testeru zipový sáček i hliníkový blistr pečlivě uzavřete. Balení skladujte při pokojové teplotě, chraňte je před přímým sluncem a vlhkostí, dětmi a domácími zvířaty.

Rozsah stanovení: 0 až 6000 ppm

 

Poznámka: obrázek je pouze ilustrační, jedná se ale o stejný typ testeru, s barevným přechodem od světle zelenožluté po sytě hnědou dle aktuální koncentrace soli ve formě chloridu sodného. Výsledek stanovení je uváděn v jednotkách ppm (parts per milion), což je možné akceptovat jako vyjádření v mg/l.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové testery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

PWS (Professional Water System) je značka bazénové chemie, která na našem trhu působí již od roku 2012, za dobu své existence obsahuje veškeré přípravky, které potřebujete k provozování bazénů. Na českém trhu s bazénovou chemií není značka s větším spektrem produktů.

V rámci snahy značky je udržet maximální možnou kvalitu za přijatelných finančních nákladů. Mezi hlavní výhody patří, že značka nabízí pouze otestované a prověřené přípravky. Tedy přípravky, které nejsou vyráběny poskytují skrytou nebezpečnost pro zákazníka, cílem je tedy dodávat přípravky s přijatelným rizikem a maximální účinností s velkým důrazem na surovinovou základnu v rámci EU a USA. Tímto značka PWS značně vybočuje ze zaběhlé tradice dovozů zboží Čínské provenience. Právě toto rozhodnutí může vést k vyšší ceně v porovnání s některými výrobky, rozhodně ale není porovnatelná kvalita.

Podobné produkty

Testovací proužky 5v1(pH/vol.Cl/alkal./brom/tvrd.)
Novinka
180 Kč
Kód: 311084
AquaChek testovací proužky pro digi.čtečku EKO
Novinka
680 Kč
Kód: 318331
Náhradní náplně k testeru Cl
Novinka
60 Kč

Náhradní náplň k testeru Cl je ekonomickým řešením pro stanovení koncentrace chloru v bazénové vodě. Díky testeru Cl znáte aktuální koncentraci Cl.

Kód: 243