Tabletový MINI-tester pH a O Basic

Tabletový mini-tester Basic pro stanovení hodnoty pH a koncentrace aktivního kyslíku
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 2513
179 Kč / ks 147,93 Kč bez DPH
Tabletový MINI-tester pH a O Basic
Tabletový MINI-tester pH a O Basic
Novinka
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA

Tabletový mini-tester Basic pro stanovení koncentrace aktivního kyslíku a hodnoty pH bazénové vody. Balení obsahuje 2x 10 tablet DPD4 a  2x10 tablet Phenol Red, zatavených v hliníkové fólii, plastový kolorimetr s dvěma kyvetami s víčky, barevnými škálami pro vyhodnocení vzorku bazénové vody a návod s postupem stanovení.  Rozsah stanovení hodnoty pH v intervalu 6,8-8,2, koncentrace aktivního kyslíku od 1,5-10,0 mg/l. Celý mini-tester je uložen v plastovém boxu, dobře uzavíratelném, takže je chráněn před vlivy okolního prostředí a poškození.

Návod k provedení stanovení: Při stanovení postupujte dle návodu, zde uvádíme zjednodušený postup.Testovací nádobky plastového kolorimetru naplňte bazénovou vodou až po rysky. Příslušnou tabletu vyjměte z hliníkového obalu a vložte ji do testovací nádoby se vzorkem vody. Kyvetu uzavřete víčkem a obsah promíchejte, aby se tablety rozpustily. Poté ihned srovnejte zabarvení vzorku s příslušnou barevnou stupnicí na plastové destičce vedle testovací kyvety. Po ukončení měření kolorimetr mini-testeru dobře opláchněte čistou vodou, nechte jej důkladně vyschnout a poté uložte zpět do plastového boxu do suchého a stinného prostoru mimo působení přímých slunečních paprsků.

Obsah balení: 2x10 tablet DPD4, 2x10 tablet Phenol Red, plastový kolorimetr s barevnými stupnicemi, kyvetami a víčkem, návod pro provedení stanovení, uzavíratelný plastový box. Návod k použití testeru je na samostatném obrázku u produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové testery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

PWS (Professional Water System) je značka bazénové chemie, která na našem trhu působí již od roku 2012, za dobu své existence obsahuje veškeré přípravky, které potřebujete k provozování bazénů. Na českém trhu s bazénovou chemií není značka s větším spektrem produktů.

V rámci snahy značky je udržet maximální možnou kvalitu za přijatelných finančních nákladů. Mezi hlavní výhody patří, že značka nabízí pouze otestované a prověřené přípravky. Tedy přípravky, které nejsou vyráběny poskytují skrytou nebezpečnost pro zákazníka, cílem je tedy dodávat přípravky s přijatelným rizikem a maximální účinností s velkým důrazem na surovinovou základnu v rámci EU a USA. Tímto značka PWS značně vybočuje ze zaběhlé tradice dovozů zboží Čínské provenience. Právě toto rozhodnutí může vést k vyšší ceně v porovnání s některými výrobky, rozhodně ale není porovnatelná kvalita.

Podobné produkty

Kapkový bazénový OXI tester pro stanovení O
Novinka
333 Kč

Kapkový bazénový tester pro stanovení koncentrace aktivního kyslíku

Kód: 592
AquaChek testovací proužky - 3v1 peroxid...
Novinka
254 Kč
Kód: 318341
AquaChek testovací proužky - 3v1 měď...
Novinka
283 Kč
Kód: 318340