Tabletový Pooltester pro stanovení hodnoty pH, alkality a Cl/Br

Tabletový Pooltester pro stanovení hodnoty pH, alkality a koncentrace aktivního chloru či bromu.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 2386
369 Kč / ks 304,96 Kč bez DPH
Tabletový Pooltester pro stanovení hodnoty pH, alkality a Cl/Br
Tabletový Pooltester pro stanovení hodnoty pH, alkality a Cl/Br
Novinka
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA

Tabletový Pooltester pro stanovení hodnoty pH, alkality a koncentrace aktivního chloru či bromu. Balení obsahuje 2x10 ks tablet DPD1 Rapid, a  2x10 ks tablet Phenol Red Rapid a 2x10 ks Alkatest Rapid pro stanovení alkality, zatavených v hliníkové fólii, plastový kolorimetr s kyvetami pro jednotlivá stanovení a víčkem, barevnými škálami pro vyhodnocení měření vzorku bazénové vody a jednoduchý grafický návod s postupem stanovení.  Rozsah stanovení hodnoty pH v intervalu 6,8-8,2, koncentrace volného aktivního chloru od 0,1 do 5,0 mg/l a aktivního bromu od 0,22 do 11 mg/l, a alkality od 0 do 250 mg/l. Tabletový Pooltester je uložen v plastovém, dobře uzavíratelném boxu, takže je chráněn před vlivy okolního prostředí a poškozením.

Návod k provedení stanovení: Při stanovení postupujte dle grafického návodu uvnitř Pooltesteru, zde uvádíme zjednodušený postup.

Kyvety plastového kolorimetru naplňte bazénovou vodou. Tabletku s indikátorem pro příslušné stanovení vyjměte z hliníkového obalu a vložte ji do kyvety, naplněné vzorkem bazénové vody. Plastový kolorimetr uzavřete víčkem a obsah trochu promíchejte, aby se tablety rozpustily. Poté ihned srovnejte zabarvení vzorku s příslušnou barevnou stupnicí na plastové destičce v blízkosti testovací kyvety. Po ukončení měření kolorimetr testeru dobře opláchněte čistou vodou, nechte jej důkladně vyschnout a poté uložte zpět do plastového boxu do suchého a stinného prostoru mimo působení přímých slunečních paprsků.

Obsah balení: 2x10 ks tablet DPD1 Rapid, a  2x10 ks tablet Phenol Red Rapid a 2x10 ks Alkatest Rapid pro stanovení alkality, plastový kolorimetr s barevnými stupnicemi, kyvetami a víčkem, grafický návod pro provedení stanovení, uzavíratelný plastový box

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové testery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

PWS (Professional Water System) je značka bazénové chemie, která na našem trhu působí již od roku 2012, za dobu své existence obsahuje veškeré přípravky, které potřebujete k provozování bazénů. Na českém trhu s bazénovou chemií není značka s větším spektrem produktů.

V rámci snahy značky je udržet maximální možnou kvalitu za přijatelných finančních nákladů. Mezi hlavní výhody patří, že značka nabízí pouze otestované a prověřené přípravky. Tedy přípravky, které nejsou vyráběny poskytují skrytou nebezpečnost pro zákazníka, cílem je tedy dodávat přípravky s přijatelným rizikem a maximální účinností s velkým důrazem na surovinovou základnu v rámci EU a USA. Tímto značka PWS značně vybočuje ze zaběhlé tradice dovozů zboží Čínské provenience. Právě toto rozhodnutí může vést k vyšší ceně v porovnání s některými výrobky, rozhodně ale není porovnatelná kvalita.

Podobné produkty

AquaChek digitální čtečka testovacích proužků SPA
Novinka
1 343 Kč
Kód: 318311
Testovací proužky pro stanovení celkové tvrdosti vody Pool and Spa Test Strips Total Hardness, 50 ks
Novinka
209 Kč

Testovací proužky pro stanovení celkové tvrdosti vody Pool and Spa Test Strips Total Hardness

Kód: 1799
Kapky do kapičkového testeru - Phenol Red
Novinka
60 Kč
Kód: 314303