Náhradní náplně k testeru Cl

Náhradní náplň k testeru Cl je ekonomickým řešením pro stanovení koncentrace chloru v bazénové vodě. Díky testeru Cl znáte aktuální koncentraci Cl.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 243
60 Kč / ks 49,59 Kč bez DPH
Náhradní náplně k testeru Cl
Náhradní náplně k testeru Cl
Novinka
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA

Název přípravku: PWS náhradní náplň k testeru Cl

PWS náhradní náplň k testeru Cl

Stručný popis:

Náhradní náplň pro Tester Cl je výhodným ekonomickým řešením pro provádění pravidelného monitoringu aktuální koncentrace aktivního chloru. Náhradní náplně pro Tester Cl Vám umožní provést 120 stanovení. Velkou výhodou kapkového Testeru Cl je rychlost stanovení, kdy správný výsledek získáte za necelou minutu.

Podrobný popis:

Náhradní náplň k Testeru Cl je vhodná pro veškeré Testery Cl a Testery pH a Cl. Náhradní náplň k testeru Cl tvoří plnohodnotné reagenční činidlo o stejném objemu, jako obsahuje originální balení kompletního Testeru Cl nebo Testeru pH a Cl - tj. umožňuje provést 120 stanovení koncentrace aktivního chloru bazénové vodě. Náhradní náplň je určena pro doplnění zakoupeného Testeru Cl či Testeru pH a Cl. Balení obsahuje jednu lahvičku s reagenčním činidlem pro stanovení koncentrace aktivního chlorubazénové vodě. Díky výhodné ceně za balení Náhradní náplně k Testeru Cl nemusíte kupovat kompletní nový Tester Cl a ušetříte své peníze i životní prostředí, protože je nezatížíte výrobou dalšího produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové testery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

PWS (Professional Water System) je značka bazénové chemie, která na našem trhu působí již od roku 2012, za dobu své existence obsahuje veškeré přípravky, které potřebujete k provozování bazénů. Na českém trhu s bazénovou chemií není značka s větším spektrem produktů.

V rámci snahy značky je udržet maximální možnou kvalitu za přijatelných finančních nákladů. Mezi hlavní výhody patří, že značka nabízí pouze otestované a prověřené přípravky. Tedy přípravky, které nejsou vyráběny poskytují skrytou nebezpečnost pro zákazníka, cílem je tedy dodávat přípravky s přijatelným rizikem a maximální účinností s velkým důrazem na surovinovou základnu v rámci EU a USA. Tímto značka PWS značně vybočuje ze zaběhlé tradice dovozů zboží Čínské provenience. Právě toto rozhodnutí může vést k vyšší ceně v porovnání s některými výrobky, rozhodně ale není porovnatelná kvalita.

Podobné produkty

Kapkový tester bazénové vody pH a Cl
Novinka
155 Kč

Kapkový tester pro stanovení pH a Cl je kvalitní český produkt. Bazénový tester poskytuje skvělé výsledky za přijatelnou cenu ve zvýhodněném balení.

Kód: 238
Bazénový kapkový tester Cl
Novinka
87 Kč

Kapkový tester Cl je českým výrobkem, který je široce oblíben pro velice rychlé, přesné a levné stanovení koncentrace chloru v bazénové vodě.

Kód: 240
Proužkový tester slanosti vody Test Strips Pool Spa Salt, 10 ks
Novinka
261 Kč

Proužkový tester slanosti vody Test Strips Pool Spa Salt, 10 ks pro stanovení koncentrace soli v bazénech, vybavených elektrolytickou jednotkou

Kód: 2377