Kolorimetr pro PWS Tester pH a Cl

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1986
109 Kč / ks 90,08 Kč bez DPH
Kolorimetr pro PWS Tester pH a Cl
Kolorimetr pro PWS Tester pH a Cl
Novinka
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA

Kolorimetr pro PWS Tester pH a Cl výrazně zjednoduše pravidelný monitoring dvou hlavních parametrů bazénové vody během koupací sezóny - hodnoty pH a koncentrace celkového aktivního chloru (případně i aktivního bromu). Jedná se o plnohodnotnou pomůcku, usnadňující běžná provozní měření. Kolorimetr je vyroben z robustního průhledného plastu. Jeho tělo tvoří průhledná plastová destička o rozměru 6,5 x 7 cm, jejíž zadní strana je pevně spojena se dvěma čtverhrannými kyvetami. Na přední straně destičky jsou zobrazeny dvě barevné porovnávací škály se zřetelným popisem koncentrací/hodnot, odpovídajícím jednotlivým vybarvením testovaného vzorku bazénové vody a doporučovaným objemem vzorku bazénové vody, použitým pro stanovení. Kyvety jsou opatřeny barevnými plastovými uzávěry (červená zátka pro kyvetu pro stanovení hodnoty pH, žlutá zátka pro kyvetu pro stanovení koncentrace aktivního chloru/bromu), které umožňují pohodlné promíchání vzorku bazénové vody po přidání odpovídajícího reagenčního činidla.

V souladu se snahou o dosažení maximální možné reprodukovatelnosti výsledků stanovení během celé koupací sezóny doporučujeme plnit kyvety kolorimetru testovanou bazénovou vodou vždy po horní rysku, označující maximální možný objem vzorku (MAX).

Po každém měření je třeba kolorimetr pečlivě opláchnout čistou vodou, s důrazem na odstranění jakýchkoliv zbytků barevných roztoků i z vnitřních částí kyvet, a nechat oschnout. Případné zaschlé stopy vodních kapek je možné snadno a pohodlně setřít papírovým kapesníčkem nebo jemným hadříkem.

Kompletní informace k PWS testeru pH a Cl naleznete v následujícím odkazu Kapkový tester bazénové vody pH a Cl

Náhradní reagenční činidla za výhodnou cenu pro stanovení hodnoty pH a Cl naleznete v následujícím odkazu Náhradní náplně k testeru pH a Cl

Náhradní reagenční činidla za výhodnou cenu pro stanovení hodnoty pH naleznete  v následujícím odkazu Náhradní náplň k testeru pH

Náhradní reagenční činidla za výhodnou cenu pro stanovení koncentrace celkového chloru/bromu naleznete  v následujícím odkazu Náhradní náplň k testeru Cl

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové testery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

PWS (Professional Water System) je značka bazénové chemie, která na našem trhu působí již od roku 2012, za dobu své existence obsahuje veškeré přípravky, které potřebujete k provozování bazénů. Na českém trhu s bazénovou chemií není značka s větším spektrem produktů.

V rámci snahy značky je udržet maximální možnou kvalitu za přijatelných finančních nákladů. Mezi hlavní výhody patří, že značka nabízí pouze otestované a prověřené přípravky. Tedy přípravky, které nejsou vyráběny poskytují skrytou nebezpečnost pro zákazníka, cílem je tedy dodávat přípravky s přijatelným rizikem a maximální účinností s velkým důrazem na surovinovou základnu v rámci EU a USA. Tímto značka PWS značně vybočuje ze zaběhlé tradice dovozů zboží Čínské provenience. Právě toto rozhodnutí může vést k vyšší ceně v porovnání s některými výrobky, rozhodně ale není porovnatelná kvalita.

Podobné produkty

Náhradní náplň k testeru pH
Novinka
60 Kč

Náhradní náplň k testeru pH je ekonomickým řešením pro stanovování hodnoty pH bazénové vody. Díky testeru pH znáte aktuální hodnotu pH bazénové vody.

Kód: 242
DPD 1 náhradní tablety na měření Cl (10ks)
Novinka
24 Kč

DPD 1 náhradní tablety pro bazénové testery pro stanovení volného aktivního chloru v bazénové vodě v praktickém balení po 10 kusech tablet

Kód: 714
POOL & SPA TESTOVACÍ PROUŽKY 4v1 (10 ks)
Novinka
140 Kč
Kód: 311087