Bazénový kapkový tester Cl

Kapkový tester Cl je českým výrobkem, který je široce oblíben pro velice rychlé, přesné a levné stanovení koncentrace chloru v bazénové vodě.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 240
87 Kč / ks 71,90 Kč bez DPH
Bazénový kapkový tester Cl
Bazénový kapkový tester Cl
Novinka
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA

Název přípravku: PWS tester Cl

PWS tester Cl

Stručný popis:

Kapkový Tester Cl pro stanovení koncentrace Cl je ryze český výrobek, který je oblíben pro svoji jednoduchost a spolehlivost u všech uživatelů bazénové chemie. Tester Cl Vám umožňuje provést 120 stanovení koncentrace aktivního chloru nebo bromu. Díky možnosti zakoupit k tomuto testeru náhradní reagenční činidlo, můžete využívat Tester Cl po celou koupací sezónu. Stanovení koncentrace aktivního chloru zvládnete pohodlně a snadno do jedné minuty i vy.

Podrobný popis:

Pokud k úpravě vody využíváte přípravky bazénové chemie na bázi aktivního chloru nebo bromu, neobejdete bez vhodného testeru bazénové vody pro stanovení aktivního chloru/bromu. Námi nabízený tester  umožňuje pohodlné a rychlé provozní stanovení celkového aktivního chloru/bromu dle potřeby kdykoliv během koupací sezóny. Kapkové reagenční činidlo tohoto testeru umožňuje provést až 120 stanovení.

Jedná se o ryze český výrobek značky PWS a zároveň o jeden z nejlepších bazénových testerů na našem trhu.

Samotné měření pomocí testeru bazénové vody je snadné a díky přiloženému návodu je zvládne skutečně každý. Balení testeru obsahuje vzorkovnici s víčkem, do které naberete vzorek bazénové vody. Aby se jednalo o reprezentativní vzorek, je vhodné nabírat vodu do vzorkovnice v hloubce cca 30 cm a ve vzdálenosti zhruba 30 cm od bazénové stěny. U větších bazénů je možné provést odběr vzorku vody na protilehlých bazénových stěnách. Objem vzorku bazénové vody by měl odpovídat zhruba polovině až dvěma třetinám objemu vzorkovnice. Poté přidejte ke vzorku vody reagenční činidlo dle návodu, vzorkovnici uzavřete, obsah promíchejte a porovnejte zabarvení vzorku vody s barevnou škálou na kartičce testeru.

Po skončení měření vzorkovnici pečlivě vypláchněte a tester uschovejte na suchém a stinném místě.

Balení kapkového testeru Cl obsahuje:

  • Lahvičku s reagenčním činidlem pro stanovení koncentrace aktivního chloru nebo bromu
  • Kartičku s návodem a voděodolnou stupnicí
  • Jednu vzorkovnici s víčkem

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové testery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

PWS (Professional Water System) je značka bazénové chemie, která na našem trhu působí již od roku 2012, za dobu své existence obsahuje veškeré přípravky, které potřebujete k provozování bazénů. Na českém trhu s bazénovou chemií není značka s větším spektrem produktů.

V rámci snahy značky je udržet maximální možnou kvalitu za přijatelných finančních nákladů. Mezi hlavní výhody patří, že značka nabízí pouze otestované a prověřené přípravky. Tedy přípravky, které nejsou vyráběny poskytují skrytou nebezpečnost pro zákazníka, cílem je tedy dodávat přípravky s přijatelným rizikem a maximální účinností s velkým důrazem na surovinovou základnu v rámci EU a USA. Tímto značka PWS značně vybočuje ze zaběhlé tradice dovozů zboží Čínské provenience. Právě toto rozhodnutí může vést k vyšší ceně v porovnání s některými výrobky, rozhodně ale není porovnatelná kvalita.

Podobné produkty

Náhradní náplně k testeru pH a Cl
Novinka
70 Kč

Náhradní náplně k testeru pH a Cl jsou ekonomickým balením pro doplnění činidel ke stávajícímu testeru pro stanovení pH a Cl v bazénové vodě.

Kód: 239
Testovací proužky Pool and Spa Test Strips 5 in 1, 50 ks
Novinka
188 Kč

Testovací proužky Pool and Spa Test Strips 5 in 1 pro rychlé stanovení parametrů bazénové vody

Kód: 1796
Kapkový tester bazénové vody pH a Cl
Novinka
155 Kč

Kapkový tester pro stanovení pH a Cl je kvalitní český produkt. Bazénový tester poskytuje skvělé výsledky za přijatelnou cenu ve zvýhodněném balení.

Kód: 238