Bazénový kapkový tester pH

Kapkový tester pH je českým výrobkem, který je široce oblíben pro velmi rychlé a přesné stanovení hodnoty pH bazénové vody. Příznivý poměr cena/výkon.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 241
83 Kč / ks 68,60 Kč bez DPH
Bazénový kapkový tester pH
Bazénový kapkový tester pH
Novinka
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA

Název přípravku: PWS tester pH

Stručný popis:

Kapkový Tester pH pro stanovení hodnoty pH je ryze český výrobek, který je oblíben pro svoji jednoduchost a spolehlivost u všech uživatelů bazénové chemie. Tester pH Vám umožňuje provést 120 stanovení tohoto parametru. Díky možnosti zakoupit k tomuto testeru náhradní reagenční činidlo, můžete využívat Tester pH po celou koupací sezónu. Stanovení hodnoty pH zvládnete pohodlně a snadno do jedné minuty i vy.

Podrobný popis:

Ať už k úpravě bazénové vody využíváte přípravky bazénové chemie na bázi aktivního chloru, bromu nebo kyslíku, bez vhodného testeru bazénové vody pro stanovení hodnoty pH se neobejdete. Parametr hodnota pH je bezesporu nejdůležitějším ukazatelem při udržování optimální kvality bazénové vody a od jeho konkrétní hodnoty se odvíjí i vlastní účinnost přípravků bazénové chemie, aplikovaných do bazénové vody. Námi nabízený tester  umožňuje pohodlné a rychlé provozní stanovení hodnoty pH dle potřeby kdykoliv během koupací sezóny. Kapkové reagenční činidlo tohoto testeru umožňuje provést až 120 stanovení.

Jedná se o ryze český výrobek značky PWS a zároveň o jeden z nejlepších bazénových testerů na našem trhu.

Samotné měření pomocí testeru bazénové vody je snadné a díky přiloženému návodu je zvládne skutečně každý. Balení testeru obsahuje vzorkovnici s víčkem, do které naberete vzorek bazénové vody. Aby se jednalo o reprezentativní vzorek, je vhodné nabírat vodu do vzorkovnice v hloubce cca 30 cm a ve vzdálenosti zhruba 30 cm od bazénové stěny. U větších bazénů je možné provést odběr vzorku vody na protilehlých bazénových stěnách. Objem vzorku bazénové vody by měl odpovídat zhruba polovině až dvěma třetinám objemu vzorkovnice. Poté přidejte ke vzorku vody reagenční činidlo dle návodu, vzorkovnici uzavřete, obsah promíchejte a porovnejte zabarvení vzorku vody s barevnou škálou na kartičce testeru.

Po skončení měření vzorkovnici pečlivě vypláchněte a tester uschovejte na suchém a stinném místě.

Balení kapkového testeru Cl obsahuje:

  • Lahvičku s reagenčním činidlem pro stanovení hodnoty pH
  • Kartičku s návodem a voděodolnou stupnicí
  • Jednu vzorkovnici s víčkem

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové testery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

PWS (Professional Water System) je značka bazénové chemie, která na našem trhu působí již od roku 2012, za dobu své existence obsahuje veškeré přípravky, které potřebujete k provozování bazénů. Na českém trhu s bazénovou chemií není značka s větším spektrem produktů.

V rámci snahy značky je udržet maximální možnou kvalitu za přijatelných finančních nákladů. Mezi hlavní výhody patří, že značka nabízí pouze otestované a prověřené přípravky. Tedy přípravky, které nejsou vyráběny poskytují skrytou nebezpečnost pro zákazníka, cílem je tedy dodávat přípravky s přijatelným rizikem a maximální účinností s velkým důrazem na surovinovou základnu v rámci EU a USA. Tímto značka PWS značně vybočuje ze zaběhlé tradice dovozů zboží Čínské provenience. Právě toto rozhodnutí může vést k vyšší ceně v porovnání s některými výrobky, rozhodně ale není porovnatelná kvalita.

Podobné produkty

AquaChek testovací proužky - 3v1 peroxid...
Novinka
254 Kč
Kód: 318341
Náhradní náplně k testeru O
Novinka
166 Kč

Náhradní náplň k testeru pro stanovení aktivního kyslíku

Kód: 594
AquaChek testovací proužky - boráty
Novinka
262 Kč
Kód: 318320