Kapkový bazénový OXI tester pro stanovení O a pH

Kapkový bazénový tester pro stanovení koncentrace aktivního kyslíku a hodnoty pH
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 591
373 Kč / ks 308,26 Kč bez DPH
Kapkový bazénový OXI tester pro stanovení O a pH
Kapkový bazénový OXI tester pro stanovení O a pH
Novinka
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA

Název přípravku: Kapkový OXI tester PWS tester O a pH

PWS OXI tester A PWS OXI tester B

Stručný popis:

Hodnota pH a koncentrace aktivního kyslíku jsou hlavními parametry, sledovanými u bazénové vody, ošetřované přípravky bazénové chemie na bázi aktivního kyslíku. Ze znalosti aktuálních hodnot těchto dvou parametrů se stanovuje případný další postup úpravy bazénové vody. Pro průběžnou kontrolu výše uvedených ukazatelů je použití bazénového testeru nezbytné – v opačném případě hrozí riziko zhoršení kvality bazénové vody.

Podrobný popis:

Pokud k úpravě vody využíváte přípravky bazénové chemie na bázi aktivního kyslíku, neobejdete bez vhodného testeru bazénové vody pro stanovení aktivního kyslíku a hodnoty pH. Námi nabízený tester  je cenově zvýhodněným balením dvou jednotlivých bazénových kapkových testerů: pH a O. Umožňuje pohodlné a rychlé provozní stanovení těchto dvou základních parametrů dle potřeby kdykoliv během koupací sezóny. Kapková reagenční činidla tohoto testeru umožňují provést až 120 stanovení  (120x stanovení hodnoty pH a 120x stanovení koncentrace aktivního kyslíku).

Jedná se o ryze český výrobek značky PWS a zároveň o jeden z nejlepších bazénových testerů na našem trhu.

Samotné měření pomocí testeru bazénové vody je snadné a díky přiloženému návodu je zvládne skutečně každý. Balení testeru obsahuje dvě vzorkovnice s víčky, do nichž naberete vzorek bazénové vody. Aby se jednalo o reprezentativní vzorek, je vhodné nabírat vodu do vzorkovnice v hloubce cca 30 cm a ve vzdálenosti zhruba 30 cm od bazénové stěny. U větších bazénů je možné provést odběr vzorku vody na protilehlých bazénových stěnách. Objem vzorku bazénové vody by měl odpovídat zhruba polovině až dvěma třetinám objemu vzorkovnice. Poté přidejte ke vzorku vody reagenční činidla dle návodu, vzorkovnici uzavřete, obsah promíchejte a porovnejte zabarvení vzorku vody s příslušnou barevnou škálou na kartičce testeru.

Po skončení měření vzorkovnice pečlivě vypláchněte a tester uschovejte na suchém a stinném místě.

Balení kapkového testeru O a pH obsahuje:

  • Lahvičku s reagenčním činidlem pro stanovení hodnoty pH
  • Dvě lahvičky s reagenčními činidly A a B pro stanovení koncentrace aktivního kyslíku
  • Kartičku s návodem a voděodolnou stupnicí
  • Dvě vzorkovnice s víčky

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové testery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

PWS (Professional Water System) je značka bazénové chemie, která na našem trhu působí již od roku 2012, za dobu své existence obsahuje veškeré přípravky, které potřebujete k provozování bazénů. Na českém trhu s bazénovou chemií není značka s větším spektrem produktů.

V rámci snahy značky je udržet maximální možnou kvalitu za přijatelných finančních nákladů. Mezi hlavní výhody patří, že značka nabízí pouze otestované a prověřené přípravky. Tedy přípravky, které nejsou vyráběny poskytují skrytou nebezpečnost pro zákazníka, cílem je tedy dodávat přípravky s přijatelným rizikem a maximální účinností s velkým důrazem na surovinovou základnu v rámci EU a USA. Tímto značka PWS značně vybočuje ze zaběhlé tradice dovozů zboží Čínské provenience. Právě toto rozhodnutí může vést k vyšší ceně v porovnání s některými výrobky, rozhodně ale není porovnatelná kvalita.

Podobné produkty

Alkatest RAPID náhradní tablety na měření alkality (10ks)
Novinka
42 Kč

Alkatest RAPID náhradní tablety pro bazénové testery pro stanovení alkality v bazénové vodě v praktickém balení po 10 kusech tablet

Kód: 2385
Pool and Spa Test Strips 3 in 1 testovací proužky, 50 ks
Novinka
197 Kč

Pool and Spa Test Strips 3 in 1 testovací proužky, 50 ks

Kód: 869
Náhradní náplně k testeru O
Novinka
166 Kč

Náhradní náplň k testeru pro stanovení aktivního kyslíku

Kód: 594