Náhradní náplně k testeru O

Náhradní náplň k testeru pro stanovení aktivního kyslíku
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 594
166 Kč / ks 137,19 Kč bez DPH
Náhradní náplně k testeru O
Náhradní náplně k testeru O
Novinka
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA

Název přípravku: PWS náhradní náplň k testeru O

PWS OXI tester A PWS OXi tester B

Stručný popis:

Náhradní náplň pro Tester O je výhodným ekonomickým řešením pro provádění pravidelného monitoringu aktuální koncentrace aktivního chloru. Náhradní náplně pro Tester O Vám umožní provést 120 stanovení.

Podrobný popis:

Náhradní náplň k Testeru O je vhodná pro veškeré Testery O, ať už samostatné nebo v kombinaci se stanovení hodnoty pH. Náhradní náplň k testeru O obsahuje reagenční činidla A a B a tvoří plnohodnotné reagenční činidlo o stejném objemu, jako obsahuje originální balení kompletního Testeru O nebo Testeru pH a O - tj. umožňuje provést 120 stanovení koncentrace aktivního kyslíku bazénové vodě. Náhradní náplň je určena pro doplnění zakoupeného Testeru O či Testeru pH a O.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové testery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

PWS (Professional Water System) je značka bazénové chemie, která na našem trhu působí již od roku 2012, za dobu své existence obsahuje veškeré přípravky, které potřebujete k provozování bazénů. Na českém trhu s bazénovou chemií není značka s větším spektrem produktů.

V rámci snahy značky je udržet maximální možnou kvalitu za přijatelných finančních nákladů. Mezi hlavní výhody patří, že značka nabízí pouze otestované a prověřené přípravky. Tedy přípravky, které nejsou vyráběny poskytují skrytou nebezpečnost pro zákazníka, cílem je tedy dodávat přípravky s přijatelným rizikem a maximální účinností s velkým důrazem na surovinovou základnu v rámci EU a USA. Tímto značka PWS značně vybočuje ze zaběhlé tradice dovozů zboží Čínské provenience. Právě toto rozhodnutí může vést k vyšší ceně v porovnání s některými výrobky, rozhodně ale není porovnatelná kvalita.

Podobné produkty

AquaChek testovací proužky - 3v1 měď...
Novinka
283 Kč
Kód: 318340
AquaChek testovací proužky - celk.rozp.pevné látky
Novinka
98 Kč
Kód: 318327
AquaChek testovací proužky - 7v1 (BL)
Novinka
590 Kč
Kód: 318343