Kyslíkový aktivátor nepěnivý 3l

Kyslíkový aktivátor nepěnivý efektivně aktivuje kyslík v přípravcích kyslíkové chemie a udržuje bazénovou vodu čistou. Kyslíkový aktivátor je nepěnivý
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 49
380 Kč / ks 314,05 Kč bez DPH
Kyslíkový aktivátor nepěnivý 3l
Kyslíkový aktivátor nepěnivý 3l
Novinka
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA

Název přípravku: PWS Kyslíkový aktivátor nepěnivý

Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

 

Stručný popis:

Kyslíkový aktivátor nepěnivý je důležitým přípravkem, doplňujícím kyslíkové tablety OXI či kyslíkový granulát OXI. Kyslíkový aktivátor posiluje účinek bezchlorové bazénové chemie bez nežádoucího pěnění a je nutné jej dávkovat společně s těmito přípravky. Bezchlorová chemie se tak stává velmi účinným pomocníkem pro udržení čisté bazénové vody bez organických látek.

Dávkování kyslíkového aktivátoru nepěnivého provádějte přímo do bazénové vody, dávku volte v rozmezí 100 až 200 ml na 20.000l bazénové vody.

Dávkování:

Počáteční dávka kyslíkového aktivátoru je 0,15-0,2 l na 20.000l bazénové vody. Udržovací dávka 0,1-0,15 l na 20.000l bazénové vody 1 krát za 7 - 14 dní.

Podrobný popis:

Kyslíkový aktivátor Nepěnivý je nepostradatelným pomocníkem při údržbě bazénové vody pomocí kyslíkové chemie (kyslíkových tablet, kyslíkového granulátu). To však neznamená, však musí být využit v případě, že je bazénové voda udržována kyslíkovou chemií. Kyslíkový aktivátor Nepěnivý musí být využit v kombinaci s kyslíkovou chemií. Jednotlivé technologické možnosti využití kyslíkového aktivátoru při údržbě bazénové vody jsou uvedeny níže:

  1. Při použití Kyslíkového aktivátoru Nepěnivého společně s kyslíkovou chemií slouží Kyslíkový aktivátor nepěnivý jako přípravek, který zajistí komplexnost a stabilizaci používané bazénové chemie k údržbě bazénové vody. Přípravek Kyslíkový aktivátor Nepěnivý doplní funkci kyslíkových tablet nebo kyslíkového granulátu tak, aby nedocházelo k tvorbě nežádoucích organických látek, které působí zákal a následný růst a rozmnožování řas. Tím bude o Vaši vodu ve vířivce nebo v bazénu dokonale postaráno. Dávka tohoto přípravku postačuje jednou za 14 dní (případně jednou za 7 dní, pokud bude provozovatel chtít). Výrazným rozdílem mezi Kyslíkovým aktivátorem Nepěnivým a klasickým Kyslíkovým aktivátorem je riziko tvorby nežádoucí pěny, která se může objevit v intenzivně promíchávaných vodách (vířivkách). Tam obzvlášť je snaha pěnění plně potlačovat. V případě ošetření bazénové vody v bazénu postačuje klasický Kyslíkový aktivátor, který v běžném provozu bazénu plně vyhovuje.
  2. V případě kombinace Kyslíkového aktivátoru Nepěnivého s chlorovou chemií slouží Kyslíkový aktivátor Nepěnivý k výrazné intenzifikaci údržby bazénové vody. Kombinace těchto činidel umožňuje snížit koncentraci chloru v bazénové vodě, aniž by docházelo k tvorbě nežádoucích organických látek, které působí zákal a následnou tvorbu řas. Snížení koncentrace chloru vede ke snížení negativních dopadů chloru na pokožku,a to aniž by byla ohrožena kvalita bazénové vody. Ve výsledku tato kombinace může být i ekonomičtější než v případě provozu bazénu pouze s využitím chloru jako oxidačního činidla.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kyslíkový aktivátor
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

PWS (Professional Water System) je značka bazénové chemie, která na našem trhu působí již od roku 2012, za dobu své existence obsahuje veškeré přípravky, které potřebujete k provozování bazénů. Na českém trhu s bazénovou chemií není značka s větším spektrem produktů.

V rámci snahy značky je udržet maximální možnou kvalitu za přijatelných finančních nákladů. Mezi hlavní výhody patří, že značka nabízí pouze otestované a prověřené přípravky. Tedy přípravky, které nejsou vyráběny poskytují skrytou nebezpečnost pro zákazníka, cílem je tedy dodávat přípravky s přijatelným rizikem a maximální účinností s velkým důrazem na surovinovou základnu v rámci EU a USA. Tímto značka PWS značně vybočuje ze zaběhlé tradice dovozů zboží Čínské provenience. Právě toto rozhodnutí může vést k vyšší ceně v porovnání s některými výrobky, rozhodně ale není porovnatelná kvalita.

Podobné produkty

Kyslíkový aktivátor nepěnivý 1l
Novinka
145 Kč

Kyslíkový aktivátor nepěnivý efektivně aktivuje kyslík v přípravcích kyslíkové chemie a udržuje bazénovou vodu čistou. Kyslíkový aktivátor je nepěnivý

Kód: 47
Kyslíkový aktivátor 3l
Novinka
504 Kč

Kyslíkový aktivátor efektivně aktivuje kyslík v přípravcích kyslíkové chemie a spolehlivě udrží bazénovou vodu čistou a jiskřivou.

Kód: 55
Kyslíkový aktivátor 2l
Novinka
346 Kč

Kyslíkový aktivátor efektivně aktivuje kyslík v přípravcích kyslíkové chemie a spolehlivě udrží bazénovou vodu čistou a jiskřivou.

Kód: 54