Testovací proužky pro stanovení koncentrace soli Test Strips Pool Spa Salt, 10 ks

Testovací proužky pro stanovení koncentrace soli Test Strips Pool Spa Salt v bazénech, vybavených elektrolytickou jednotkou
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1800
261 Kč / ks 215,70 Kč bez DPH
Testovací proužky pro stanovení koncentrace soli Test Strips Pool Spa Salt, 10 ks
Testovací proužky pro stanovení koncentrace soli Test Strips Pool Spa Salt, 10 ks
Novinka
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA

Testovací proužky pro stanovení koncentrace soli Test Strips Pool Spa Salt jsou určeny k rychlému orientačnímu stanovení koncentrace soli při úpravě vody těch domácích bazénů, umělých koupališť či whirlpoolů, které mají v technologii zařazenou tzv. salinizační elektrolytickou jednotku („solničku“), generující ze slané bazénové vody volný aktivní chlor. Doporučená koncentrace soli v podobě chloridu sodné odpovídá množství přibližně 5 kg na 1000 l bazénové vody, tedy zhruba půlprocentní hmotnostní koncentraci. Vzhledem k tomu, že testovací proužky Test Strips Pool Spa Salt jsou koncipovány pro anglosaské prostředí, koncentrace soli je uváděna v ppm (parts per milion). Doporučovanému množství 5 kg soli na 1000 l vody odpovídá hodnota na stupnici testeru 5000 ppm.

Balení obsahuje: Testovací proužky z průhledné plastové fólie, každý proužek obsahuje podélné úzké testovací pole hnědé barvy. Proužky jsou baleny po 2x5ks (celkem tedy 10 ks proužků) v blistru z hliníkové fólie, aby v průběhu celé doby použitelnosti testeru (18 měsíců) byly dodrženy optimální skladovací podmínky a tak měl zákazník po rozbalení jednotlivých blistrů k dispozici testovací proužky na necelé tři měsíce (při předpokladu pravidelné kontroly koncentrace soli v bazénové vodě 1x za 14 dní). Balení tvoří polyethylenový zipový sáček, obsahující laminovanou kartičku s návodem a porovnávací stupnicí, 2 blistry z hliníkové folie a sáček se sušícím činidlem.

Návod k provedení stanovení: Testovací proužek vyjměte z obalu a ponořte na dobu 4 minut do nádoby s takovým množstvím vzorku bazénové vody, aby byla ponořena dolní část testovacího proužku v délce 1 cm (viz grafický návod na balení). Po uplynutí uvedeného času přiložte testovací proužek k barevné škále na etiketě balení a porovnáním rozsahu plochy se změnou zbarvení z původní hnědé na zelenohnědou odečtěte hodnotu koncentrace soli v bazénové vodě. Po každém použití testeru zipový sáček i hliníkový blistr pečlivě uzavřete. Balení skladujte při pokojové teplotě, chraňte je před přímým sluncem a vlhkostí, dětmi a domácími zvířaty.

Rozsah stanovení: 0 až 6000 ppm

 

Poznámka: obrázek je pouze ilustrační, jedná se ale o stejný typ testeru, s barevným přechodem od světle zelenožluté po sytě hnědou dle aktuální koncentrace soli ve formě chloridu sodného. Výsledek stanovení je uváděn v jednotkách ppm (parts per milion), což je možné akceptovat jako vyjádření v mg/l.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové testery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

PWS (Professional Water System) je značka bazénové chemie, která na našem trhu působí již od roku 2012, za dobu své existence obsahuje veškeré přípravky, které potřebujete k provozování bazénů. Na českém trhu s bazénovou chemií není značka s větším spektrem produktů.

V rámci snahy značky je udržet maximální možnou kvalitu za přijatelných finančních nákladů. Mezi hlavní výhody patří, že značka nabízí pouze otestované a prověřené přípravky. Tedy přípravky, které nejsou vyráběny poskytují skrytou nebezpečnost pro zákazníka, cílem je tedy dodávat přípravky s přijatelným rizikem a maximální účinností s velkým důrazem na surovinovou základnu v rámci EU a USA. Tímto značka PWS značně vybočuje ze zaběhlé tradice dovozů zboží Čínské provenience. Právě toto rozhodnutí může vést k vyšší ceně v porovnání s některými výrobky, rozhodně ale není porovnatelná kvalita.

Podobné produkty

Testovací proužky 4v1 (pH,volný Cl,alkalita,brom)
Novinka
171 Kč
Kód: 311086
DPD 4 náhradní tablety na měření koncentrace aktivního kyslíku (10ks)
Novinka
26 Kč

DPD 4 náhradní tablety na měření koncentrace aktivního kyslíku (10ks)

Kód: 2500
AquaChek testovací proužky - celk.rozp.pevné látky
Novinka
195 Kč
Kód: 318327