Bazénová písková filtrace ATECPOOL DEEP BETH SAND FILTER 530 x 1300 mm

Bazénová písková filtrace ATECPOOL DEEP BETH SAND FILTER 530 x 1300 mm
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 2108
13 757 Kč / ks 11 369,42 Kč bez DPH
Bazénová písková filtrace ATECPOOL DEEP BETH SAND FILTER 530 x 1300 mm
Bazénová písková filtrace ATECPOOL DEEP BETH SAND FILTER 530 x 1300 mm
Novinka
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA

Bazénová písková filtrace ATECPOOL DEEP BED SAND FILTERS s horním umístěním šesticestného ventilu a trubních rozvodů je určena pro střední i velké domácí bazény či umělá koupaliště s bazény o vhodném objemu vody. Vysoká a štíhlá tlaková nádoba je vyrobena z vysoce odolného pevně vinutého sklolaminátu kanárkově žluté barvy. Mimořádná hloubka filtračního lože zaručuje optimální podmínky filtračního procesu a účinné zachycování nerozpuštěných nečistot. Na horním víku tlakové nádoby je umístěn šesticestný ventil s manometrem s hydraulickou ochranou proti poškození prudkými změnami tlaku. Jeho přehledná kruhová stupnice s číselným popisem a jasně rozeznatelnými barevnými poli poskytuje přehledné informace o aktuálním tlaku ve filtračním loži. Jak manometr, tak šesticestný ventil i trubní koncovky pro připojení do okruhu bazénové technologie jsou neoddělitelnou součástí horního robustního víka tlakové nádoby bazénové filtrace, zajištěného osmi silnými nerezovými šrouby. Ve spodní části tlakové nádoby je z boku umístěna vypouštěcí plastová koncovka se závitem, krytá robustní převlečnou maticí, těsněnou pryžovým „O“- kroužkem.

K nastavení ventilu a s tím související změně režimu provozu pískové bazénové filtrace slouží robustní černá páková rukojeť ventilu. Konstrukčně se jedná o klasický šesticestný bazénový ventil s možností nastavení do následujících režimů – běžná filtrace, cirkulace, zpětný proplach, krátký proplach filtračního lože, odtok do odpadu a možnost uzavření ventilu. Plastový rozvod pro připojení odvodu odpadní vody mimo okruh bazénové technologie (tedy do odpadu) je z boku osazen průhledným plastovým nástavcem, umožňujícím vizuální kontrolu čistoty a průhlednosti bazénové vody. Voda je do jednotky bazénové pískové filtrace přiváděna potrubím shora do černé plastové růžice, která rozvádí vodu na celou plochu filtračního lože. Bazénová voda protéká celým objemem filtračního lože mezi jeho jednotlivými zrnky, zachycujícími nežádoucí nerozpuštěné nečistoty, dolů ke dnu tlakové nádoby, kde je hvězdicově umístěno osm černých plastových sběračů s úzkými obdélníkovými otvory, odvádějících vyčištěnou bazénovou vodu do středové trubky a zpět nahoru do okruhu bazénové technologie. Připojení jednotky bazénové filtrace do okruhu bazénové technologie je možné přes trubní rozvod o průměru 50 mm (v naší nabídce najdete vhodné spojovací díly z neměkčeného PVC-U v kategorii PVC materiál) nebo 48 mm (spojovací materiál SCH 40 ve stejné kategorii, tj. PVC materiál).

Deep Beth Sand Filter

Bazénové filtrace španělské značky ATECPOOL INTERNACIONAL ESPAŇA patří mezi špičkové produkty v oboru bazénových i lázeňských technologií s důrazem na prvotřídní kvalitu zpracování jednotlivých dílů, vynikající odolnost vůči provoznímu zatížení, dlouholetou životnost a provozní spolehlivost.

Na těsnost tlakové nádoby poskytujeme záruku po dobu pěti let od zakoupení.

Maximální pracovní tlak 2,5 bar.

Maximální možná teplota vody 50°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pískové filtrace k bazénu
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Kompl. písková filtr. HANSCRAFT COMBO MASTER 350
Novinka
10 878 Kč
Kód: 304020
Kompl. písková filtr. HANSCRAFT COMBO MASTER 450
Novinka
15 490 Kč
Kód: 304021
Kompl. písková filtr. HANSCRAFT COMBO MASTER 500
Novinka
16 490 Kč
Kód: 304022