Vonné esence pro vířivky PWS Sweet California 1000 ml

Vonné esence pro vířivky PWS Sweet California 1000 ml
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1328
936 Kč / ks 773,55 Kč bez DPH
Vonné esence pro vířivky PWS Sweet California 1000 ml
Vonné esence pro vířivky PWS Sweet California 1000 ml
Novinka
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA

Název přípravku: PWS Sweet California

PWS Sweet California

Popis vonné esence:

Vonná esence Sweet California se ve svém názvu odvolává na americký stát Kalifornii, která je mimo jiné proslulá svými jahodovými plantážemi, ze kterých jsou sladké plody jahodníku exportovány do celého světa. Jahody byly dříve považovány za luxusní ovoce, jehož konzumace zvyšuje smyslnost a chuť k sexu. Jahody si našly pevné místo v našem jídelníčku a pronikly i do dalších produktů – jejich aroma doprovází nespočet výrobků drogistického, kosmetického a parfumerního průmyslu. Jahodová esence je oblíbenou substancí v aromaterapeutických procedurách – vedle výše zmiňovaného povzbuzujícího účinku na libido jahodové aroma dokáže účinně zklidnit zjitřené nervy, povzbudit chuť k jídlu a obecně zlepšit náladu. Použití vanilky v aromaterapii je spojováno díky její sladké hřejivé vůni s povzbuzením smyslnosti a obecně zlepšením nálady a budováním příjemné atmosféry. Vanilkové silice mírní nervozitu, snižují únavu a prohlubují odpočinek a uvolnění. Vonná esence Sweet California v sobě snoubí smyslnost sladkých jahod s hřejivou vanilkou do jedinečné rafinované vonné kompozice.

Dávkování:

1 až 3 ml do 1 000 l vody. Dávkování je individuální dle složení vody a intenzity prožitku.

Obecně o aromaterapii

Používání vonných esencí převážně v olejovém nebo lihovém základu má mezi metodami alternativní medicíny dlouholetou tradici. Už ve staré Číně a ostatních starověkých civilizacích byly vonné oleje používány k léčbě nebo mírnění obtíží mnohých chorob. Na počátku 20. století nastal rozkvět aromaterapie v podobě, jaké ji známe dnes. Vonné esence byly s úspěchem využívány v inhalačních procedurách, kde díky antiseptickému působení slavily úspěchy a pacientům přinášely úlevu.

Blahodárné působení vonných esencí se dnes využívá i ve vířivých vanách či whirlpool vanách, kde se jejich pozitivní účinky spojují s příjemným prožitkem z teplé koupele a případně jemné masáže proudem vzduchu nebo vody. Příznivému vlivu vonných esencí na tělo i duši člověka se využívá rovněž při aromaterapii v saunách a dalších lázeňských relaxačních procedurách.

Volba dávky vonné esence je velice důležitá, neboť vůně vonné esence by neměla být příliš intenzivní. Pak může dojít k otupení čichového vjemu a může se paradoxně stát, že vyšší dávku vonné esence už nebudete schopni vnímat. Doporučujeme dávkovat vonnou esenci postupně v malých množstvích do úrovně intenzity vonného prožitku, který budete vnímat jako příjemný. Každý člověk má jiné prahové vnímání vůní, které je navíc vždy závislé na momentálním zdravotním stavu, únavě či stresu, a proto nelze obecně stanovit univerzální velikost dávky vonné esence, která by vyhovovala každému.  

Je nutné mít na paměti, že i když nám vonné esence prostřednictvím aromaterapeutického působení ve vířivce či whirpoolu přinášejí momentální úlevu a prohlubují náš odpočinek, nejedná se o lék. V případě výskytu jakýchkoliv zdravotních obtíží se poraďte se svým lékařem o vhodnosti pobytu ve vířivé vaně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné esence do vířivky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Vonné esence pro vířivky PWS Morušové květy 3 l
Novinka
2 572 Kč

Vonné esence pro vířivky PWS Morušové květy 3 l

Kód: 287
Vonné esence pro vířivky PWS Morušové květy 250 ml
Novinka
310 Kč

Vonná esence Morušové květy pro vířivky a whirlpooly se sladkými tóny rozkvetlých morušových květů, rafinovaně spojených do jarní vonné kompozice

Kód: 284
Vonné esence pro vířivky PWS Rozkvetlá louka 1000 ml
Novinka
936 Kč

Vonné esence pro vířivky PWS Rozkvetlá louka 1000 ml

Kód: 271