Vonné esence pro vířivky PWS Moře 20 ml

Vonná esence Moře pro vířivky a whirlpooly Vás přenese na prosluněnou vyhřátou písečnou pláž, omývanou teplými modrými vlnami s bílými hřebeny pěny.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 293
101 Kč / ks 83,47 Kč bez DPH
Vonné esence pro vířivky PWS Moře 20 ml
Vonné esence pro vířivky PWS Moře 20 ml
Novinka
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA

Název přípravku: PWS Moře

PWS Moře

Popis vonné esence:

Pro většinu z nás vnitrozemců je moře a pobyt u něj symbolem odpočinku, relaxace a zasloužené dovolené. Instinktivně míříme na prosluněné mořské pláže a vystavujeme svá těla blahodárným slunečním paprskům, abychom je vzápětí ponořili do teplých modrých vln. Co víc si přát k dokonalému odpočinku a obnovení sil? Je snadné si touhu po moři splnit v letních měsících a užívat si zaslouženou dovolenou. Jenže léto je krátké, přichází podzim a následně chladná zima, a nám se začíná stýskat. Vonná esence Moře provoní Vaši vířivku nebo whirlpool a připomene Vám letní požitek z rozpáleného písku pláže, svěžího větru a neodolatelné vůně moře. Zavřete oči a nechte se ukolébat teplými mořskými vlnami.

Dávkování:

1 až 3 ml do 1 000 l vody. Dávkování je individuální dle složení vody a intenzity prožitku.

Obecně o aromaterapii

Používání vonných esencí převážně v olejovém nebo lihovém základu má mezi metodami alternativní medicíny dlouholetou tradici. Už ve staré Číně a ostatních starověkých civilizacích byly vonné oleje používány k léčbě nebo mírnění obtíží mnohých chorob. Na počátku 20. století nastal rozkvět aromaterapie v podobě, jaké ji známe dnes. Vonné esence byly s úspěchem využívány v inhalačních procedurách, kde díky antiseptickému působení slavily úspěchy a pacientům přinášely úlevu.

Blahodárné působení vonných esencí se dnes využívá i ve vířivých vanách či whirlpool vanách, kde se jejich pozitivní účinky spojují s příjemným prožitkem z teplé koupele a případně jemné masáže proudem vzduchu nebo vody. Příznivému vlivu vonných esencí na tělo i duši člověka se využívá rovněž při aromaterapii v saunách a dalších lázeňských relaxačních procedurách.

Volba dávky vonné esence je velice důležitá, neboť vůně vonné esence by neměla být příliš intenzivní. Pak může dojít k otupení čichového vjemu a může se paradoxně stát, že vyšší dávku vonné esence už nebudete schopni vnímat. Doporučujeme dávkovat vonnou esenci postupně v malých množstvích do úrovně intenzity vonného prožitku, který budete vnímat jako příjemný. Každý člověk má jiné prahové vnímání vůní, které je navíc vždy závislé na momentálním zdravotním stavu, únavě či stresu, a proto nelze obecně stanovit univerzální velikost dávky vonné esence, která by vyhovovala každému.  

Je nutné mít na paměti, že i když nám vonné esence prostřednictvím aromaterapeutického působení ve vířivce či whirpoolu přinášejí momentální úlevu a prohlubují náš odpočinek, nejedná se o lék. V případě výskytu jakýchkoliv zdravotních obtíží se poraďte se svým lékařem o vhodnosti pobytu ve vířivé vaně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné esence do vířivky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Vonné esence pro vířivky PWS Frosty Australia 0,5 l
Novinka
504 Kč

Vonné esence pro vířivky PWS Frosty Australia 0,5 l

Kód: 1332
Vonné esence pro vířivky PWS Morušové květy 3 l
Novinka
2 572 Kč

Vonné esence pro vířivky PWS Morušové květy 3 l

Kód: 287
Vonné esence pro vířivky PWS Austrálie 1000ml
Novinka
936 Kč

Vonné esence pro vířivky PWS Austrálie 1000ml

Kód: 291