Vločkovač Super Flock Poly 30l

Vločkovač Super Flock Poly slouží k odstranění zákalu z bazénové vody.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 2196
1 999 Kč / ks 1 652,07 Kč bez DPH
Vločkovač Super Flock Poly 30l
Vločkovač Super Flock Poly 30l
Novinka
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA

Název produktu: PWS Vločkovač Super Flock Poly

Vločkovač Super Flock Poly je svým složením unikátní vločkovací přípravek pro odstraňování nežádoucího zákalu z bazénové vody. Díky speciální účinné složce, kterou tvoří organický polymer, lze tento přípravek použít buď jako samostatný vločkovač, nebo v kombinaci s následně aplikovanými shlukovacími přípravky (Stop zákalu či Shlukovač), či v kombinované aplikaci s některým z klasických vločkovačů jako podporu vzniku kompaktních agregátů, ve kterých se v průběhu eliminace zákalu uplatňuje i další samostatné zachycování nerozpuštěných nežádoucích částic, tvořících zákal bazénové vody.

Vločkovač Super Flock Poly je vhodný jak pro klasické ruční dávkování (po naředění pitnou nebo bazénovou vodou ve vhodném poměru), tak pro průběžné automatické dávkování do bazénové vody ze zásobního barelu přímo v podobě kapalného koncentrátu.

Dávkování:

ruční dávkování - 80 – 140 ml Vločkovače Super Flock Poly na 10 000 l bazénové vody, aplikovat po naředění přímo široce rozlivem z vhodné nádoby na hladinu bazénu

automatické dávkování – kontinuálně automaticky v koncentrované podobě ze zásobního barelu

Doporučený postup ruční aplikace Vločkovače Super Flock Poly:

1. Samostatná aplikace přípravku Vločkovač Super Flock Poly pro odstranění zákalu

- vhodnou dávku přípravku je třeba volit v doporučovaném rozmezí v závislosti na na míře zákalu bazénové vody, přičemž horní doporučená hranice 140 ml na 10 000 l vody by měla přicházet v úvahu při skutečně extrémním zakalení bazénové vody. Po naředění v dostatečném objemu pitné nebo bazénové vody ve vhodné nádobě je třeba vzniklý roztok rozlít široce po hladině bazénu za současného chodu režimu filtrace bazénové vody. Při průchodu takto ošetřené bazénové vody přes filtrační lože uvnitř jednotky bazénové filtrace dochází k postupnému zachycování agregátů, tvořených nečistotami, uvnitř filtračního lože, a k postupné eliminaci zákalu bazénové vody. Po skončení celého procesu je nutné odstranit zachycené nečistoty z filtračního lože jeho zpětným proplachem.

2. Aplikace přípravku Vločkovač Super Flock Poly v kombinaci se shlukovacími přípravky

- v případě výskytu velmi jemného, špatně odstranitelného zákalu je vhodné kombinovat aplikaci vločkovače Vločkovač Super Flock Poly s následným dávkováním shlukovacích přípravků (Stop zákalu nebo PWS Shlukovač). Po rozmíchání vločkovače v celém objemu bazénové vody je třeba dle návodu výrobce aplikovat shlukovací přípravky (režim recirkulace bazénové vody je stále nastaven z důvodu dokonalého míchání účinných složek přípravků v bazénové vodě). Poté je vhodné bazénové čerpadlo vypnout a vznikající vločky nechat v klidu sedimentovat na dno bazénu. Po vyčeření vodního sloupce je vhodné usazenou vrstvu nečistot odsát za pomoci ručního bazénového vysavače opatrně přímo do odpadu.

3. Aplikace přípravku Vločkovač Super Flock Poly v kombinaci s klasickým vločkovačem

- Vločkovač Super Flock Poly je možné použít v případě výskytu hůře odstranitelného zákalu jako druhý krok po aplikaci klasického vločkovače v dávce a postupu, doporučeném jeho výrobcem. Následně je možné do bazénové vody aplikovat přípravek Vločkovač Super Flock Poly v podobě ředěného roztoku širokým rozlivem po hladině za současného nastavení režimu recirkulace, aby došlo k dokonalému rozmíchání účinné látky v celém objemu bazénu (přibližně cca 4 hodiny v závislosti na výkonu bazénového čerpadla). Poté je třeba bazénové čerpadlo vypnout a vznikající vločky nechat v klidu sedimentovat na dno bazénu. Po vyčeření vodního sloupce je vhodné usazenou vrstvu nečistot odsát za pomoci ručního bazénového vysavače opatrně přímo do odpadu.

Bazénová chemie, PWS Vločkovač Super Flock Poly, 30l

Upozornění: obrázek je pouze ilustrační.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vločkovač do bazénu
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

PWS (Professional Water System) je značka bazénové chemie, která na našem trhu působí již od roku 2012, za dobu své existence obsahuje veškeré přípravky, které potřebujete k provozování bazénů. Na českém trhu s bazénovou chemií není značka s větším spektrem produktů.

V rámci snahy značky je udržet maximální možnou kvalitu za přijatelných finančních nákladů. Mezi hlavní výhody patří, že značka nabízí pouze otestované a prověřené přípravky. Tedy přípravky, které nejsou vyráběny poskytují skrytou nebezpečnost pro zákazníka, cílem je tedy dodávat přípravky s přijatelným rizikem a maximální účinností s velkým důrazem na surovinovou základnu v rámci EU a USA. Tímto značka PWS značně vybočuje ze zaběhlé tradice dovozů zboží Čínské provenience. Právě toto rozhodnutí může vést k vyšší ceně v porovnání s některými výrobky, rozhodně ale není porovnatelná kvalita.

Podobné produkty

Vločkovač granulovaný 2kg
Novinka
222 Kč

Vločkovač granulovaný je pevný granulovaný prostředek pro odstranění zákalu z bazénové vody. Pro zvýšení účinnosti doporučujeme i Odstraňovač zákalu.

Kód: 208
Vločkovač granulovaný 30kg
Novinka
2 080 Kč

Vločkovač granulovaný je pevný granulovaný prostředek pro odstranění zákalu z bazénové vody. Pro zvýšení účinnosti doporučujeme i Odstraňovač zákalu.

Kód: 209
Vločkovač 35 kg cca 30 l
Novinka
1 542 Kč

Vločkovač je základním přípravkem pro odstranění zákalu z bazénové vody. Jedná se o klasický a spolehlivý přípravek, tvořící pevné vločky.

Kód: 650