Multi tablety 5v1 do bazénu blok 500g - 0,5 kg

Multi tablety 5v1 do bazénu vyřeší problémy s bazénovou vodou. Multifunkční blok 5v1 udržuje pH, tvrdost, chlor, vločkuje nečistoty a projasňuje vodu
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 401
221 Kč / ks 182,64 Kč bez DPH
Multi tablety 5v1 do bazénu blok 500g - 0,5 kg
Multi tablety 5v1 do bazénu blok 500g - 0,5 kg
Novinka
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA

Název přípravku: PWS Multi tablety 5v1 GRAND

Může zesílit požár; oxidant. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné poškození očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Uvolňuje toxický plyn při styku s kyselinami. Pozor! Nepoužívejte společně s jinými výrobky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlor).

Signální slovo: Nebezpečí

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

 

Stručný popis:

Multi tablety 5v1 skvěle udržují vodu v bazénu dokonale čistou. Starají se o dostatečnou úroveň aktivního chlóru v bazénu, plni funkci vločkovače, regulují hodnotu pH, projasňují a udržují dokonce i správnou tvrdost vody. Díky jedné tabletě tak máte nejlepší možnou vodu ke koupání.

Dávkování:

Doporučené dávkování je tableta na 20.000 až 30.000l bazénové vody jednou za 2 – 3 týdny.

Hmotnost tablety:

500 g (velký blok pro dlouhodobé udržení kvality vody)

Podrobný popis:

Multi tablety 5v1 jsou výjimečně kvalitním přípravkem bazénové chemie. Multifunkční tablety jsou vyráběny dle originální české receptury.

Pečlivě vyvinuté složení Multi tablet do bazénu 5v1 se postará o nejkvalitnější možnou vodu v bazénu. Už nemusíte řešit kdy použít který přípravek a jak – díky jedné tabletě máte vystaráno na dlouhou dobu. Voda zůstane průzračná a čistá i v největších vedrech za stálého používání.

Multi tablety 5v1 do bazénu pečují o váš bazén následovně:

  1. Zaručují stálou úroveň aktivního chloru
  2. Nečistoty se shluknou a odfiltrují
  3. Zabrání vzniku inkrustací a zakalení vody z důvodu vyšší tvrdosti
  4. Zajistí správnou hladinu pH
  5. Zatočí s jakoukoliv řasou 

Podrobný popis - Multifunkční tablety do bazénu 5v1

  1. Stálá úroveň aktivního chloru ve vašem bazénu: Pokud má být voda zdravotně nezávadná, tak je třeba v ní udržovat stálou koncentraci chloru, ani příliš vysokou, ale ani příliš nízkou. Ideální úroveň se pohybuje v rozmezí 0,3 – 0,6 mg/l. Pokud přesáhne 1 mg/l, je již voda silně přechlorovaná a dojde například k vysušování pokožky koupajících se. Naopak při nízké koncentraci hrozí zamoření vody mikroorganismy a řasami, které opět představují hygienické riziko a mohou ohrozit zdraví. Pro kontrolu hladiny chloru v bazénu doporučujeme využít sadu testerů bazénové vody pH a Cl za zvýhodněnou cenu
  2. Pročistí zakalenou vodu a požádá se o nečistoty v bazénové vodě: Multi tableta 5v1 obsahuje přípravek, jež funguje v podstatě na stejném principu jako vločkovače. Změní povrchový náboj nečistot, které se díky tomu začnou shlukovat a vytvářet vločky. Ty již snadno z bazénu vyfiltrujete běžným způsobem. Díky tabletám vám navíc odpadají jakékoliv starosti spojené s dávkováním.
  3. Zabrání problémům, jež způsobuje přílišná tvrdost vody a vodu projasní: Speciální látky obsažené v tabletách stabilizují ionty hořčíku a vápníku – tedy stabilizují tak zvanou tvrdost vody. Ve výjimečných případech, kdy tvrdost přesahuje hodnoty 5mmol/l, již nemusí multi tablety stačit. S tímto se setkáte především u studniční vody. V takovém případě je třeba šáhnout po přípravku Snížení tvrdosti.
  4. Stabilizuje pH na požadovanou úroveň 6,8 – 7,6: Pokud má bazénová chemie správně pracovat, tak je správná hodnota pH nepostradatelná. V opačném případě obvykle nastanou komplikace a bazénová voda se začne kalit či zanášet. Doporučujeme tedy hladinu pH pravidelně testovat pomocí testeru bazénové vody. Pokud již pH na správné úrovni je, tak jen stačí vložit tabletu a ta se postará o jeho udržení. Další testy jsou pak hlavně orientační. Při řádném dávkování již nemusíte hladinu pH nijak upravovat.
  5. Odstraní řasy z bazénové vody: Látky v multi tabletách se na nežádoucí řasu mechanicky navážou a zablokují tak její růst i rozmnožování. Pravidelné dávkování vás tedy bezpečně ochrání před masivním růstem řas v bazénu

Multi tablety 5v1 do bazénu se postarají o údržbu bazénové vody za vás – stačí pouze tablety pravidelně dávkovat a budete se moci bezstarostně koupat kdykoliv se vám zachce bez obav z řas či znečištěné vody.

Tablety jsou vyráběny z nejlepších dostupných surovin v ČR a EU. Jedná se o jeden z nejkvalitnějších výrobků na poli bazénové chemie. Tablety neobsahují umělá barviva.

Bezpečnostní pokyny pro manipulaci s multi tabletami:

Tablety nikdy nedávejte rovnou do bazénu. Dlouhodobý kontakt se stěnami či dnem by mohl poškodit plášť bazénu a nežádoucí je i styk tablety s plavci. Pro dávkování je ideální využít, plovák, skimmer či dávkovač tablet.

Rovněž doporučujeme k manipulaci s multi tabletami využít ochranných pomůcek. V případě zasažení kůže postižené místo důkladně omyjte a dále postupujte dle instrukcí na etiketě. Pokud budete pro dávkování využívat plovák, tak jej vždy před koupáním vyjměte z bazénu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tablety do bazénu 5v1
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

PWS (Professional Water System) je značka bazénové chemie, která na našem trhu působí již od roku 2012, za dobu své existence obsahuje veškeré přípravky, které potřebujete k provozování bazénů. Na českém trhu s bazénovou chemií není značka s větším spektrem produktů.

V rámci snahy značky je udržet maximální možnou kvalitu za přijatelných finančních nákladů. Mezi hlavní výhody patří, že značka nabízí pouze otestované a prověřené přípravky. Tedy přípravky, které nejsou vyráběny poskytují skrytou nebezpečnost pro zákazníka, cílem je tedy dodávat přípravky s přijatelným rizikem a maximální účinností s velkým důrazem na surovinovou základnu v rámci EU a USA. Tímto značka PWS značně vybočuje ze zaběhlé tradice dovozů zboží Čínské provenience. Právě toto rozhodnutí může vést k vyšší ceně v porovnání s některými výrobky, rozhodně ale není porovnatelná kvalita.

Podobné produkty

Multi tablety 5v1 do bazénu 20g 10 kg
Novinka
2 340 Kč

Multi tablety 5v1 do bazénu vyřeší problémy s bazénovou vodou. Multifunkční tablety 5v1 udržují pH, tvrdost, chlor, vločkují nečistoty a projasňují vodu

Kód: 251
Multi tablety 5v1 do bazénu 20g 20 kg
Novinka
4 510 Kč

Multi tablety 5v1 do bazénu vyřeší problémy s bazénovou vodou. Multifunkční tablety 5v1 udržují pH, tvrdost, chlor, vločkují nečistoty a projasňují vodu

Kód: 253
Multi tablety 5v1 do bazénu 200g 3 kg
Novinka
599 Kč

Multi tablety 5v1 do bazénu vyřeší problémy s bazénovou vodou. Multifunkční tablety 5v1 udržují pH, tvrdost, chlor, vločkují nečistoty a projasňují vodu

Kód: 249