Kapkový tester bazénové vody pH a Cl

Kapkový tester pro stanovení pH a Cl je kvalitní český produkt. Bazénový tester poskytuje skvělé výsledky za přijatelnou cenu ve zvýhodněném balení.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 238
155 Kč / ks 128,10 Kč bez DPH
Kapkový tester bazénové vody pH a Cl
Kapkový tester bazénové vody pH a Cl
Novinka
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA

Název přípravku: PWS tester pH a Cl

PWS tester pH a Cl

Stručný popis:

Hodnota pH a koncentrace aktivního chloru jsou hlavními parametry, sledovanými u bazénové vody, ošetřované přípravky bazénové chemie na bázi aktivního chloru. Ze znalosti aktuálních hodnot těchto dvou parametrů se stanovuje případný další postup úpravy bazénové vody. Pro průběžnou kontrolu výše uvedených ukazatelů je použití bazénového testeru nezbytné – v opačném případě hrozí riziko zhoršení kvality bazénové vody.

Podrobný popis:

Pokud k úpravě vody využíváte přípravky bazénové chemie na bázi aktivního chloru nebo bromu, neobejdete bez vhodného testeru bazénové vody pro stanovení aktivního chloru/bromu a hodnoty pH. Námi nabízený tester  je cenově zvýhodněným balením dvou jednotlivých bazénových kapkových testerů: pH a Cl/Br. Umožňuje pohodlné a rychlé provozní stanovení těchto základních parametrů dle potřeby kdykoliv během koupací sezóny. Kapková reagenční činidla tohoto testeru umožňují provést až 120 stanovení  (120x stanovení hodnoty pH a 120x stanovení koncentrace aktivního chloru/bromu).

Jedná se o ryze český výrobek značky PWS a zároveň o jeden z nejlepších bazénových testerů na našem trhu.

Samotné měření pomocí testeru bazénové vody je snadné a díky přiloženému návodu je zvládne skutečně každý. Balení testeru obsahuje dvě vzorkovnice s víčky, do nichž naberete vzorek bazénové vody. Aby se jednalo o reprezentativní vzorek, je vhodné nabírat vodu do vzorkovnice v hloubce cca 30 cm a ve vzdálenosti zhruba 30 cm od bazénové stěny. U větších bazénů je možné provést odběr vzorku vody na protilehlých bazénových stěnách. Objem vzorku bazénové vody by měl odpovídat zhruba polovině až dvěma třetinám objemu vzorkovnice. Poté přidejte ke vzorku vody příslušné reagenční činidlo dle návodu, vzorkovnici uzavřete, obsah promíchejte a porovnejte zabarvení vzorku vody s barevnou škálou na kartičce testeru.

Po skončení měření vzorkovnice pečlivě vypláchněte a tester uschovejte na suchém a stinném místě.

Balení kapkového testeru pH a Cl obsahuje:

  • Lahvičku s reagenčním činidlem pro stanovení hodnoty pH
  • Lahvičku s reagenčním činidlem pro stanovení koncentrace aktivního chloru nebo bromu
  • Kartičku s návodem a voděodolnou stupnicí
  • Kolorimetr se dvěma vestavěnými vzorkovnicemi s víčky

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové testery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

PWS (Professional Water System) je značka bazénové chemie, která na našem trhu působí již od roku 2012, za dobu své existence obsahuje veškeré přípravky, které potřebujete k provozování bazénů. Na českém trhu s bazénovou chemií není značka s větším spektrem produktů.

V rámci snahy značky je udržet maximální možnou kvalitu za přijatelných finančních nákladů. Mezi hlavní výhody patří, že značka nabízí pouze otestované a prověřené přípravky. Tedy přípravky, které nejsou vyráběny poskytují skrytou nebezpečnost pro zákazníka, cílem je tedy dodávat přípravky s přijatelným rizikem a maximální účinností s velkým důrazem na surovinovou základnu v rámci EU a USA. Tímto značka PWS značně vybočuje ze zaběhlé tradice dovozů zboží Čínské provenience. Právě toto rozhodnutí může vést k vyšší ceně v porovnání s některými výrobky, rozhodně ale není porovnatelná kvalita.

Podobné produkty

Tabletový Pooltester pro stanovení hodnoty pH, alkality a Cl/Br
Novinka
369 Kč

Tabletový Pooltester pro stanovení hodnoty pH, alkality a koncentrace aktivního chloru či bromu.

Kód: 2386
Testovací proužky pro stanovení celkové tvrdosti vody Pool and Spa Test Strips Total Hardness, 50 ks
Novinka
209 Kč

Testovací proužky pro stanovení celkové tvrdosti vody Pool and Spa Test Strips Total Hardness

Kód: 1799
Tabletový mini-tester pH a Cl/Br
Novinka
209 Kč

Tabletový mini-tester pro stanovení hodnoty pH a koncentrace aktivního chloru či bromu.

Kód: 2231