Bazénová písková filtrace ATECPOOL SIDE GOLD 630 mm

Bazénová písková filtrace ATECPOOL SIDE GOLD 630 mm
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 2098
12 552 Kč / ks 10 373,55 Kč bez DPH
Bazénová písková filtrace ATECPOOL SIDE GOLD 630 mm
Bazénová písková filtrace ATECPOOL SIDE GOLD 630 mm
Novinka
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA
Při objednávce nad 2 500 Kč máte dopravu ZDARMA

Jednotka bazénové pískové filtrace tvoří srdce bazénové technologie a pomáhá podstatnou měrou udržovat bazénovou vodu v požadované optimální kvalitě. Bazénová písková filtrace ATECPOOL SIDE GOLD s bočním umístěním šesticestného ventilu špičkové španělské značky plně splňuje veškeré provozní nároky středních a velkých domácích bazénů či hotelových nebo wellness provozů. Jednotku bazénové filtrace tvoří tlaková nádoba, vinutá ze sklolaminátové tkaniny, vnitřní rozvody, šesticestný ventil s robustní černou pákovou rukojetí a manometr s hydraulickou ochranou proti poškození případnými prudkými změnami tlaku ve filtračním loži.
Černá robustní rukojeť šesticestného ventilu slouží k nastavení zvoleného filtračního režimu a ovládání provozu jednotky bazénové filtrace s možností nastavení šesti odlišných provozních pozic – filtrace, zpětný proplach, cirkulace, krátký proplach filtračního materiálu, odtok bazénové vody do odpadu a nastavení uzavření ventilu. Díky průhlednému okénku na výstupním odpadovém potrubí je možné pouhým okem kontrolovat míru znečištění vypouštěné vody. Znečištěná bazénová voda proudí filtračním ložem shora dolů mezerami mezi jednotlivými pískovými či zeolitovými zrnky, na jejichž hranách jsou zachycovány nerozpuštěné nečistoty. Na dně tlakové nádoby je bazénová voda, zbavená nežádoucích nečistot, trubkovými sběrači vedena do trubky, vedoucí středem filtračního lože vzhůru a ven z tlakové nádoby zpět do okruhu bazénové technologie a následně do bazénu.
Mezi námi doporučované filtrační náplně pro tento typ bazénové filtrace patří filtrační křemičitý písek frakce 0,4 mm až 0,8 mm, kvalitní a ostře tříděný, dále zeolit o velikosti zrna 0,5 mm až 1 mm, filtrační sklo frakce 0,4 mm až 0,8 mm nebo filtrační kuličky z polyethylenových vláken.

Filtrace Atecpool Side Gold

Bazénové filtrace španělské značky ATECPOOL INTERNACIONAL ESPAŇA patří mezi špičkové produkty v oboru bazénových i lázeňských technologií s důrazem na prvotřídní kvalitu zpracování jednotlivých dílů, vynikající odolnost vůči provoznímu zatížení, dlouholetou životnost a provozní spolehlivost.

Na těsnost tlakové nádoby poskytujeme záruku po dobu pěti let od zakoupení.

Maximální pracovní tlak 2,5 bar.

Maximální možná teplota vody 50°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pískové filtrace k bazénu
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Kompl. písková filtr. HANSCRAFT COMBO MASTER 650
Novinka
19 990 Kč
Kód: 304023
Kompl. písková filtr. HANSCRAFT COMBO MASTER 450
Novinka
15 490 Kč
Kód: 304021
Kompl. písková filtr. HANSCRAFT COMBO MASTER 350
Novinka
10 878 Kč
Kód: 304020